Podwójne standardy – chemia profesjonalna z Niemiec

Podwójne standardy – chemia profesjonalna z Niemiec
Niestety, wiele osób ma tzw. podwójne standardy. Nie lubimy tego, kiedy ktoś jedno mówi a drugie robi, zwykle zajadle atakujemy taką postawę. Co jednak w sytuacji, kiedy tych podwójnych standardów nie widać?

Codzienne problemy, które pokazują nam, że nie wszystko jest takie, jak nam się wydaje

Otóż kiedy podwójnych standardów nie widać zaczynają one stawać się problemem. Wcale nie tak dawno Polskę przeszyła fala oburzenia, związana była ona z ciasteczkami Leibniz, które w Niemczech miały spory dodatek masła… I wszyscy podświadomie przekonani byli, że u nas jest tak samo. Niestety, ktoś w końcu musiał odkryć dość smutną rzeczywistość. Ciasteczka w sprowadzane do naszego kraju nie miały w sobie masła. Zamiast tego smacznego i zdrowego składnika zawierały rakotwórczy olej palmowy – ot, taka niespodzianka.
Nie spodziewałem się nawet, że oczywista sytuacja, jaką jest sprzedaż na naszym rynku gorszych jakościowo towarów wzbudzi aż takie zaskoczenie. Właściciel firmy w krótkich, można powiedzieć „żołnierskich” słowach wyjaśnił całą sytuację: Gdyby ciastka miały zawierać masło musiałyby kosztować zdecydowanie więcej,a przy tak zawyżonej cenie Polacy by ich zwyczajnie nie kupili.

Zatem czy możemy mówić o podwójnych standardach?

Zapewne tak, jednak wydaje mi się, że nie powinny nas one dziwić a szukanie spisków i tajnych porozumień jest po prostu słabym pomysłem.
Chemia profesjonalna z Niemiec również powinna zostać poddana kontroli. Największe marki proszków do prania, czy kapsułek do naszych zmywarek pochodzą oczywiście z za naszej zachodniej granicy.
Jeżeli nie chcemy obawiać się o jakość towarów, które kupujemy warto mieć na uwadze, że te prawdziwe, najlepszej jakości towary zawsze idą na rodzimy rynek – a przynajmniej tak się to robi poza naszymi granicami. Dlatego też chemia profesjonalna z Niemiec jest w naszym kraju tak popularna.
Nie chcę tutaj wchodzić jakoś specjalnie w cenę, choć po dokładnych obliczeniach może się okazać, że kilka złotych na takim sprowadzaniu zaoszczędzimy. Wystarczy jednak, że skupimy się na jakości, abyśmy mogli zauważyć, że warto jest poszukać miejsc, które są w stanie załatwić dla nas towar najwyższej kategorii.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://sahikakoleji.com/laserowe-usuwanie-zacmy-sposobem-walki-choroba
http://audytorium.slask.pl/plac-zabaw-koniki-inne-atrakcje
http://bangbang.waw.pl/zalety-aplikacja-zamawiania-jedzenia
http://halibut.waw.pl/pierwsze-konto-w-banku-czytnik-kart-zblizeniowych

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s