Co to umywalki przenośne?

Co to umywalki przenośne?
Umywalki przenośne to rodzaj mebla, który składa się z umywalki, kranu oraz piedestału, w którym znajduje się zbiornik z wodą. Jest to idealna opcja dla ludzi, którzy nie mają w swoich lokalach czy nawet domach dostępu do bieżącej wody. Sprawdź, gdzie jeszcze są wykorzystywane umywalki przenośne.

Gdzie najczęściej są wykorzystywane umywalki przenośne?

Najczęściej umywalki przenośne przydają się w ciasnych lokalach, gdzie zwyczajnie nie ma miejsca oraz sensu montować systemu kanalizacyjnego, który zapewniałby stały dostęp do wody. Przykładem, gdzie takie rozwiązanie może się doskonale sprawdzić są małe lokale gastronomiczne np. znajdujące się wszędzie w dużych miastach czy letniskowych kurortach budki z fastfoodami – hamburgerami, goframi i innego tego typu jedzeniem. Tak samo wygląda sytuacja z potrafiącymi zajmować bardzo małą powierzchnię lodziarniami czy zwykłymi kioskami, w których można zakupić gazety i papierosy. W takich sytuacjach przenośna umywalka może być bardzo funkcjonalna – zazwyczaj wielkość zbiornika wody w takowym urządzeniu to dwadzieścia litrów. Jest to ilość, która z pewnością posłuży pracownikowi w jednym z tych małych lokalów na cały dzień. Rano lub wraz z rozpoczęciem swojej zmiany trzeba po prostu pamiętać, aby iść do najbliższego punktu z wodą, aby wyposażyć się na kolejne kilka godzin pracy.

Umywalki przenośne – praktyczne rozwiązanie

Jeszcze lepszym rozwiązaniem taka umywalka może być dla właścicieli baraków dla budowlańców. Wiadomym jest, że na budowie często zdarzają się różnego rodzaju ubrudzenia, które trzeba szybko i sprawnie usunąć – a dostęp do bieżącej wody może być utrudniony. Warto mieć więc na terenach, gdzie prowadzone są prace budowlane właśnie takie niezależne od sieci wodno-kanalizacyjne umywalki przenośne, które powinny się idealnie sprawdzić jako tymczasowe i prowizoryczne źródło zdatnej do użycia wody. Warto też dodać, że każda umywalka wyposażona jest w dwa zbiorniki, a nie jeden. Oczywiście ten drugi przeznaczony jest na wodę zanieczyszczoną, tak więc użytkownik ma pełną kontrolę nad nieczystościami.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://tumosz.pl/szkolenia-jira-sa-niezwykle-przydatne
http://yuppie.waw.pl/plac-zabaw-budzet-obywatelski-pozyskac-srodki
http://halibut.waw.pl/niespotykany-dotad-plac-zabaw
http://vesa.slask.pl/telekonferencja-oszczedzila-mi-czasu-funduszy

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s