Czy warto inwestować w mobilne stanowisko sprzedaży i systemy przywoławcze?

Czy warto inwestować w mobilne stanowisko sprzedaży i systemy przywoławcze?
Jesteś właścicielem restauracji? A może dopiero otwierasz swój pierwszy lokal? W takim razie na pewno przyda Ci się parę porad z zakresu tej dziedziny. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czy warto inwestować w mobilne stanowiska sprzedaży i systemy przywoławcze.

Mobilne stanowisko sprawdzi się w Twojej restauracji?

Czym jest mobilne stanowisko sprzedaży? To nic innego, jak przenośne stanowisko POS, czyli połączenie kasy fiskalnej i oprogramowania, dzięki któremu proces sprzedaży jest szybki i intuicyjny. Aby móc tego typu stanowisko stworzyć potrzeba do tego: modułu systemu gastronomicznego, tableta i sieci bezprzewodowej. Po odpowiednim skonfigurowaniu programu, kelner może wprowadzać zamówienie przy stoliku klienta. Twoi pracownicy mogą też zapomnieć o konieczności używania bloczków do notowania. Z tego też powodu przenośne stanowisko sprzedaży to ogromna wygoda. Dla kogo jest one skierowane? To rozwiązanie sprawdzi się w każdym lokalu, a w szczególności w takich, w których są letnie ogródki. W tego typu restauracjach jakość obsługi klienta nie zawsze jest najwyższa, a mobilne stanowisko POS pozwoli ten problem rozwiązać.

Jakie zalety ma mobilne stanowisko pracy?

Mobilne stanowisko sprzedaży ma wiele zalet. Przede wszystkim dzięki niemu zwiększa się jakość obsługi klienta. Dzięki temu, że kelner wprowadza zamówienie i przesyła je przy stoliku, gość szybciej otrzymuje swoje danie. Kolejny plus tego rozwiązania jest bardzo logistyczny. Mobilne stanowisko sprzedaży jest bardzo małe i nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki temu zwiększa się przestrzeń w lokalu. Ma to w szczególności ogromne znaczenie w obiektach, które nie mają dużego metrażu, więc liczy się każda przestrzeń, którą można zagospodarować. Brak stanowiska POS lub kasy fiskalnej powoduje, że w wolnym miejscu można wstawić dodatkowe stoliku albo elementy wystroju. To wszystko zależy już od Twojej wizji i wyobraźni.

Systemy przywoławcze – czy warto na nie stawiać?

Z kolei systemy przywoławcze to urządzenia, za pomocą których można przesłać komunikat na pager pracownika lub nawet informację do klienta. Ostatnio stały się one bardzo popularne, w szczególności systemy przywoławcze dla lokali samoobsługowych. Dzięki temu w lokalu zwiększa się liczba obsługiwanych gości, eliminowane są pomyłki przy wydawaniu posiłków, jak i tworzy się miła, cicha atmosfera, w której wywoływanie przez pracownika po odbiór dania jest już historią.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://bila.slask.pl/wypozyczenie-kampera-kiedy-najlepiej-sie-tym-zajac
http://forum.iwoman.pl/rodzina/jak-sprawnie-zorganizowac-wesele,77160.html
https://kronoblog.wordpress.com/czujnik-temperatury-w-instalacji-grzewczej-po-co-sie-go-wykorzystuje
http://watergate.czest.pl/okulista-z-rybnika-jaskra-mlodziencza-co-warto-o-niej-wiedziec

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s